Ośrodek Szkolenia Wolontariuszy Chorągwi Stołecznej ZHP

To urokliwe miejsce, położone w samym sercu Puszczy Kampinoskiej. Wyremontowany budynek z zapleczem szkoleniowym oraz gastronomicznym stwarza możliwość obcowania z naturą w wyjątkowy sposób.

Bliskość Warszawy oraz wielu atrakcyjnych miejsc pozwala na organizację zarówno zielonej szkoły jak i biwaku, kursu czy szkolenia.

Ośrodek posiada 53 miejsca w pokojach o nazwie Standard Plus
oraz 40 miejsca w pokojach Standard.

Pokoje Standard Plus to pokoje w większości 4 osobowe z łazienkami, wyposażone w dwa łóżka pojedyncze oraz jedno piętrowe, szafę ubraniową, półki i lampki przy łóżkach. W pokojach jest pościel oraz są ręczniki.

Pokoje Standard to pokoje wieloosobowe (4, 5, 12) z dostępem do łazienek na korytarzu. Oferta tych pokoi jest kierowana do grup dla których cena jest podstawowym kryterium wyboru zakwaterowania. Nocleg odbywa się pod własną pościelą gości (łóżka pościelone wyłącznie prześcieradłami)

Infrastruktura w budynku i na terenie zewnętrznym pozwoli na komfortowe przeprowadzenie Twojej imprezy.

Do dyspozycji naszych Gości:

– Sala Kominkowa (kominek, krzesła)

– Świetlica (stół do ping-ponga, kanapy, telewizor, gry planszowe)
– Pracownia na I piętrze (kanapy, krzesła, telewizor z HDMI, duży stół, bio kominek)

– Stołówka ( przez całą dobę dostępny jest wrzątek, kawa, herbata, cukier, ekspres do kawy)

– Teren zewnętrzny ( 2 miejsca ogniskowe, boisko do siatkówki plażowej, boisko asfaltowe, plac apelowy, taras zewnętrzny, sezonowo: trampolina oraz basen)

NASZ OBIEKT NIE JEST HOTELEM – JESTEŚMY SCHRONISKIEM HARCERSKIM

Ośrodek nie posiada recepcji czynnej 24 h. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem ośrodka.